AHŞAP DECK

Gardente, tasarımlarını deck sisteminin uygulanacağı mekana en uygun şekilde tasarlar ve bu projeleri müşterilerine sunar. Gardente, Türkiye’ de yeni gelişmekte olan villa yaşantısında dış mekan kullanımını daha özel, keyifli ve estetik hale getirmek için çalışmalarını tüm hızıyla sürdürmektedir. Size, bahçenizde her zaman aradığınız yaşam tarzını en doğal ve en estetik şekilde sunmaktadır. Gardente’ nin uyguladığı deck sistemleri son derece dayanıklı, sağlıklı ve güvenlidir. Kullanılan ahşap malzemenin kalitesinden dolayı çok az bir bakım gerektirir. Spacer teknolojisi kullanılarak mekana uyguladığımız decklerin yüzeylerinde hiç bir çivi veya vida olmadıgından dolayı görüntü olarak son derece estetiktir, ayrıca insan sağlığı içinde güvenlidir.

DECK VE AHŞAP MOBİLYA BAKIMI

Gardente, konusunda uzman bakım ekibi ile bütün ahşaplarınızı ilk günkü kadar bakımlı hale getirmektedir. SEZON DECK BAKIMI İlkbahar ve sonbaharda uygulanmaktadır. Mevcut deck yüzeyler sistre ve silim makinaları ile birlikte silinerek temizlenir. Üzerine UV özellikli teak yağı veya su bazlı ahşap cilası sürülerek ahşapların korunması sağlanır. KOMPLE BAKIM İlk baharda uygulanmaktadır. Mevcutta bulunan ahşap decklerin defolu olan parçaları yeni parçalar ile değiştirilir. Sonrasında sistre ve silim makinaları ile birlikte silinerek temizlenir. Üzerine UV özellikli teak yağı veya su bazlı ahşap cilası sürülerek ahşapların korunması sağlanır. MOBİLYA BAKIMI Hava şartlarından ve yoğun kullanımdan dolayı yıpranan tüm bahçe mobilyalarınız profesyonel ekiplerimiz tarafından yenileme sürecinden geçirilerek eski rengi ve dokusu geri kazandırılıp daha uzun ömürlü olması sağlanır.

BAHÇE MOBİLYALARI

Dış mekan trendlerini en kaliteli ve dayanıklı ürünler ile sunan Gardente bir yaşam tarzını vaat ediyor. Firmamız, sizlerin istekleri doğrultusunda ağaç cinsi kullanarak masif masa, sandalye, dayanıklı şezlonglar, çöp kutuları ve estetik saksılar üretmektedir. Seri üretim bahçe mobilyası seçeneklerimizin yanı sıra kişiye özel bahçe mobilyası üretimi de yapmaktayız. Tüm sert hava koşullarına karşı dayanıklı ve doğal yaşamın tüm güzelliklerini taşıyan estetik tasarımlarıyla Gardente bahçe mobilyaları dış mekanda keyifli günlerinize eşlik etmeye hazır.